ViWaldi
Bardzo przyjazne lotnisko - bezpłatny internet, gniazdka, wygodne fotele do siedzenia i leżenia, dużo punktów gastronomicznych przed odprawą.
Bardzo ładny i funkcjonalny terminal. Najlepiej wykonany ze wszystkich w Polsce. 
Drogo w sklepach i gastronomii. Kiepskie skomunikowanie w nocy -przejazd autobusem niejasno oznakowanym przez obrzeża do centrum prawie godzinę. 
ViWaldi
Prawie w centrum miasta. Miejsce dotarcia ze świata do Nepalu. 
Chaos informacyjny, opóźnienia, brudno, mała oferta gastronomiczna - po kontroli paszportowej a przed kontrolą bezpueczeństwa: 2 kawiarnie i 1 bardzo droga restauracja. Po przejściu kontroli bezpieczeństwa zostają tylko kioski.
 
ViWaldi
Dużo miejsca na oczekiwanie. Na piętrze dużo biznes salonów, także z czystymi prysznicami, dobrym jedzeniem i nawet sprawnym internetem. 
Kłopotliwy transfer z powodu udawania się przez pracowników transfer desku do odprawy po kartę pokładową (zabierając ze dobą paszport). Kiepska klimatyzacja, brudno, toalety mocno zapachowe, kiepska oferta gastronomiczno-handlowa. 
ViWaldi
Małe, ale proste lotnisko. Od samolotu do taksówki zaledwie 20-30 metrów. 
Latają mniejsze samoloty, których linie lotnicze nie pozwalają zabrać dużego bagażu powyżej 10 kg. 
ViWaldi
Tańsze połączenia na Boracai. 
Brak miejsca do oczekiwania przed odlotem, kiepska oferta gastronomiczno-handlowa. Duchota. 
ViWaldi
Jak to paryskie lotniska - drogie skomunikowanie z miastem, kiepski transfer pomiędzy terminalami, bardzo krótki czas bezpłatnego internetu (wyczerpanie limitu na jednym lotnisku nie pozwala skorzystać z bezpłatnego internetu na drugim lotnisku w ciągu doby). Ale lepiej nieco jak CDG. 
ViWaldi
Połączenia 
Może miało być to ładne architektonicznie lotnisko, ale jest zupełnie nieprzyjazne dla pasażerów: kiepski transfer pomiędzy terminalami, bardzo mało miejsc do siedzenia i fotele niewygodne (zero szans na drzemkę lub spanie), bardzo drogie jedzenie, bardzo krótki czas bezpłatnego internetu, mała oferta sklepów i drogo. Niezgodny rozkład jazdy nocnych autobusów na stronie internetowej z rzeczywistością. Drogi dojazd do miasta. 
ViWaldi
Bezpłatny internet, niedrogi bufet z kioskiem, sprawna obsługa.